Zaměstnanci NH hotelu darovali krev

Naši zaměstnanci v čele s ředitelem Tomášem Rouskem podpořili Transfúzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc a darovali krev.

Číst dál...

Czech Hotel Awards 2017


 

NH Collection Olomouc Congress hotelem roku 2017 v kategorii Congress

V pondělí 19. března 2018 se v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí v Praze, uskutečnil galavečer udílení cen Hotel roku 2018. Slavnostní události se zúčastnili zástupci vítězných hotelů, známe osobnosti současné hotelové a gastronomické scény, porotce kategorie Hotel roku Restaurace Lukáš Hejlík a zástupci partnerských organizací. Večerem provázel Jan Smigmator. Součástí doprovodného programu bylo fantaskní taneční vystoupení souboru Pop Balet, okouzlující Falešní hráči a Jakub Kroulík a světelná a ohňová show souboru Pyroterra.
Číst dál...

Nejlepší NH hotel na světě pro rok 2018

 

NH Collection Olomouc Congress hotel se stal letos poprvé v historii nejlépe hodnoceným NH hotelem na světě, a to z celkového počtu 396 hotelů, které řetězec NH Hotel Group v současné době provozuje. Děkujeme všem našim hostům za dlouhodobou důvěru a za krásné recenze.

Číst dál...

Držitelé známky 9,4 na booking.com za rok 2017


 

Děkujeme všem našim hostům a recenzentům za skvělou známku 9,4 z deseti na cestovatelském serveru booking.com. Dnes k nám dorazila tato známka v tištěné formě a takto skvěle vypadá. Ještě jednou děkujeme. Vaše známkování je pro nás povzbuzením do další práce a dává nám naději, že to děláme dobře. Ale samozřejmě to jde ještě líp a o to se budeme snažit!
Číst dál...

Další články...