NH Collection Olomouc Congress je 15. nejoblíbenějším hotelem v ČR

Server Tripadvisor.cz 2017

Hotel NH Collection Olomouc Congress se stal pro rok 2017 patnáctým nejoblíbenějším hotelem v České republice. Server tripadvisor, sdružující cestovatele celého světa do komunity, která objektivně hodnotí hotely, které navštíví, každoročně vydává zprávu o oblíbenosti hotelů v jednotlivých zemí. Náš hotel se každý rok umisťuje na nejvyšších příčkách a také letos se můžeme pochlubit tímto krásným výsledkem a úspěchem. Děkujeme všem našim hostům za pozitivní zpětnou vazbu, protože ta právě nás motivuje k ještě lepším výsledkům a Vaší větší spokojenosti.


 
 

Více informací na stránkách tripadvisor.cz

25 nejoblíbenějších hotelů – Česká republika

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.