3D prezentace kongresového centra

V naší 3D prezentaci kongresového centra se snadno zorientujete v pozici, tvarech a vybavení jednotlivých sálů a salónků. Po prokliknutí na fotografii níže budete přesměrováni přímo na aplikaci s touto prezentací. Začínáte v přízemí u hlavního schodiště do kongresového centra. V levém spodním rohu prezentace názorně vidíte pozici, ve které se právě nacházíte a klikáním na další poziční body v layoutu se přímo přemísťujete do daných prostor. Druhý způsob jak se pohybovat v naší 3D prezentaci je doslova procházení, otáčením se pohybem myši se zmáčklým levým tlačítkem, klikáním na šipky a modře označené průchody atd.

Povšimněte si, prosím, modré vlaječky s označením "i", pod kterou se skrývá vždy informace o prostoru, ve kterém se aktuálně nacházíte.

 

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.