Automobil v kongresovém centru

Automobil v kongresovém centru

Jsme jedni z mála, kteří to umí! Umístíme Váš automobil třeba až k pódiu. Přestože je naše kongresové centrum v prvním patře, upravili jsme jeho možnosti tak, aby bylo možné do prostoru automobil bezpečně umístit. Vzhledem k tomu, že kongresové centrum je v prvním patře a hosté se do něj dostávají výtahy nebo po schodech, o to větší je jejich údiv a překvapení když na tom samém místě uvidí Váš automobil.

Číst dál...

Cateringové služby kongresového centra

Veškeré cateringové služby pokrýváme svými vlastními kapacitami a nabízíme širokou škálu standardních, ale i na míru připravených občerstvení a stravování na Vašich kongresových akcích. Níže uvádíme informace ke standardnímu řešení coffee breakůmenu a bufetů. Pro aktuální nabídku cateringu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám ji zašleme. Níže naleznete příklad.

 

 

COFFEE BREAKY

Naše coffee breaky jsou koncipovány jako 30 minutové pauzy, během kterých si můžete vychutnat lahodnou čerstvě mletou kávu a pečivo dle Vašeho přání. Nápoje jsou v dané pauze bez omezení, počet pečiva je jen na Vás. Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

 

 

MENU

Naše menu jsou tříchodová, samozřejmě můžeme rozšířit na více chodů. Pro aktuální nabídku menu nás prosím kontaktujte a rádi jej s Vámi upravíme na míru.

 

BUFETY

Minimální počet osob pro servis obědů nebo večeří formou bufetu je 30 osob. Pro aktuální nabídku bufetu nás prosím také kontaktujte.