Automobil v kongresovém centru

Automobil v kongresovém centru

Jsme jedni z mála, kteří to umí! Umístíme Váš automobil třeba až k pódiu. Přestože je naše kongresové centrum v prvním patře, upravili jsme jeho možnosti tak, aby bylo možné do prostoru automobil bezpečně umístit. Vzhledem k tomu, že kongresové centrum je v prvním patře a hosté se do něj dostávají výtahy nebo po schodech, o to větší je jejich údiv a překvapení když na tom samém místě uvidí Váš automobil.

Číst dál...

Cateringové služby kongresového centra

Veškeré cateringové služby pokrýváme svými vlastními kapacitami a nabízíme širokou škálu standardních, ale i na míru připravených občerstvení a stravování na Vašich kongresových akcích. Níže uvádíme informace ke standardnímu řešení coffee breakůmenu a bufetů. Pro aktuální nabídku cateringu se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám ji zašleme. Níže naleznete příklad.

 

 

COFFEE BREAKY

Naše coffee breaky jsou koncipovány jako 30 minutové pauzy, během kterých i můžete vychutnat lahodnou čerstvě mletou kávu a pečivo dle Vašeho přání. Nápoje jsou v dané pauze bez omezení, počet pečiva je jen na Vás. Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte. Příklad menu uvádíme následující.

Pokud si nevyberete z naší stálé nabídky, rádi Vám připravíme coffee break na míru.

COFFEE BREAK BASIC

 • káva a výběr čajů
 • stolní voda
 • ovocné šťávy
 • 1 ks sladkého pečiva
 • 1 ks slaného pečiva
 • zeleninové hranolky s dipy nebo ovocné smoothies (3 druhy)

 

 

MENU

Naše menu jsou tříchodová, samozřejmě můžeme rozšířit na více chodů. Pro aktuální nabídku menu nás prosím kontaktujte. Příklad menu uvádíme následující.

Menu I

 • Indická čočková polévka s krutony a pečenou slaninou 
 • Kuřecí supreme plněné sušenými rajčaty, šťouchané brambory s hráškem, máslový pórek, jus
 • Vanilková panna cotta s chutney z lesního ovoce

Menu Vegetariánské

 • Mrkvová polévka se zázvorem a krupicovým nokem s vanilkou
 • Houbové rizoto s pečenou dýní, gratinovaný sýr gorgonzola, rukola
 • Citrónový cheesecake s čokoládovým nokem

 

 

BUFETY

Minimální počet osob pro servis obědů nebo večeří formou bufetu je 30 osob. Pro aktuální nabídku bufetu nás prosím kontaktujte.

Uspořádání sálů a kapacity

Naše kongresové centrum umožňuje širokou škálu všech možných uspořádání sezení či stání a díky zvukotěsným mobilním příčkám, kterými lze sály Olomouc, Madrid a Evropa dělit na menší nám vzniká skutečně nepřeberné množství variací. Viz obrázek níže. A protože ne vždy je lehké se v tom vyznat a na možnosti uspořádání a kapacity sálů při těchto uspořádáních míří nejčastěji Vaše dotazy, vypracovali jsme si malou studii, kterou Vám zde dáváme k dispozici ke stažení. Mimo tuto studii můžete využít k plánování přehledovou tabulku s kapacitami a rozměry sálů na obrázku níže.

Povšimněte si prosím, že v obrázku níže je i jedna mobilní příčka ve foyer před sálem Evropa. Ze zkušenosti víme, že některé konference chtějí být oddělené od ostatních konferencí a prostor i ve společných prostorách a vytvořili jsme pro Vás tuto možnost právě u sálu Evropa 3.

 

 

 

Studie sestává z katalogových listů sálů v daném uspořádání, zde rozděleno na skupiny jednotlivých sálů. Každý katalogový list graficky znázorňuje v barevné části danou situaci a v té nebarevné pak vše ostatní. Mimo grafickou podobu sálu katalogový list obsahuje jednoduchou tabulku s kapacitami a barevně vyznačenou aktuální situací.

 

Soubory ke stažení

Uspořádání sálů Olomouc 1, 2 a 3

Uspořádání sálů Madrid 1, 2, 3, 4 a 5

Uspořádání sálů Evropa 1, 2 a 3