Náš cateringový tým může připravit kompletní­ cateringový servis od malých pracovní­ch setkání­ až po velké bankety a rauty. Připraví­me pro Vás degustační­ menu, set menu, bufet menu, české a krajové menu, ví­ce-chodové menu, ochutnávky ví­n, i tématicky zaměřené menu. Na základě povahy a načasování­ Vašeho požadavku přizpůsobí­me naši cateringovou nabí­dku Vašim potřebám a přání­m.
Náš cateringový tým nabí­zí­ pří­ležitost uspořádání­ společenských nebo firemní­ch akcí­, svateb, venkovní­ grilování­ a oslavy narozenin, to vše v exkluzivní­m prostředí­ našeho hotelu nebo zahradní­ restaurace.

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.