Zvěřina a ryby

Dovolte nám pozvat Vás na další z tradičních tématických večerů v naší restauraci Sal de Mar. Tentokráte navazujeme na počasí a roční období večerem nazvaným
Zvěřina a a ryby.

Večer se koná již 25. listopadu a za cenu 790,- Kč za osobu získáváte welcome drink, buffet s rozmanitými pokrmy z české zveřiny a ryb za živého hudebního doprovodu. Událost završíme jako vždy tombolou s cennými výhrami. Dress code je večerní volný. Doporučujeme se obléct pohodlně. Začínáme již od 19:00 a ti z Vás, kteří některý našich večerů už někdy v minulosti navšívili víte, že končíme až podle Vaší nálady.

Rezervace, prosím, směřujte na našeho restaurant manažera Lukáše Slotu na e-mail l.slota@nh-hotels.com nebo na tel. číslo 725 117 055.

Těší se na Vás Tým restaurace Sal de Mar.

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.