Italské Velikonoce s Emanuelem Ridim

 
 

Dovolte nám pozvat Vás na již tradiční kulturně gastronomický večer Italské Velikonoce s Emanuelem Ridim

Restaurant Sal de Mar Vás srdečně zve ve dnech 13. a 14. dubna 2017 od 19:00 na kulturně gastronomický večer Italské Velikonoce s Emanuelem Ridim.

Cena večera za osobu je 990,- Kč. V ceně vstupenky je welcome drink a bufet s italskými Velikonočními specialitami. Těšit se můžete na živou hudbu, kuchařskou show, ochutnávku čokolády a tombolu s hlavní cenou pobytu v Itálii. Pokrmy pro Vás připraví tým šéfkuchaře hotelu, pana Petra Zučka, ve spolupráci se šéfkuchařem Emanuelem Ridim, který bude po oba dny osobně dohlížet na kvalitu a autentičnost připravených pokrmů.
Večer je neformální, doporučujeme tedy také neformální oděv.
Rezervace stolu je nutná a na jejím základě si u nás vyzvednete vstupenku. Pro velký zájem o večer s Emanulem jsme se rozhodli dát Vám tentokrát na výběr ze dvou termínů.

Rezervace, prosím, směřujte na našeho restaurant manažera Lukáše Slotu na e-mail l.slota@nh-hotels.com nebo na tel. číslo 725 117 055. Vstupenky na gastronomický večer budou k dispozici od čtvrtka 30.3. 2017 a lze je zakoupit, resp. vyzvednout, přímo v restauraci Sal de Mar v NH Hotelu.

Těší se na Vás Tým restaurace Sal de Mar.