Snídaňová restaurace

Naše snídaňová restaurace je Vám k dispozici od pondělí do pátku v době od 6:30 do 10:30, v sobotu od 7:00 do 11:00 a v neděli od 7:00 až do 12:00.

Nabízíme širokou škálu standardních snídaňových položek formou bufetu rozšířenou o lokální produkty a především také o tzv Antiox corner.

Antioxidanty jsou ti nejlepší­ spojenci pro vaše zdraví­. To je důvod, proč Vám nabí­zí­me novou koncepci sní­daní­: zdravější­ a chutnější­, jak z pohledu její­ pří­pravy, tak z pohledu  pečlivé prezentace sní­daně a použití­ inovativní­ch produktů. Nový koncept “Antiox sní­daně”,  který pomáhá v boji proti negativní­m účinkům volných radikálů zahrnuje zdravé pří­rodní­ suroviny, jakými jsou 100% pří­rodní­ ovocné produkty, kombinace antioxidantů zeleninových a ovocných šťáv, BIO jogurty v kombinaci s různými druhy müsli a sušeného ovoce.

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.