Velikonoční večery s Filipem Sajlerem a Olgou Lounovou

Oslavíte s námi Velikonoce?

Ve čtvrtek a v pátek 29. a 30. března pro Vás pořádáme dva Velikonoční kulturně-gastronomické a společenské večery s programem a bohatým rautem.

Tým našeho šéfkuchaře Petra Zučka a známého šéfkuchaře Filipa Sajlera známého mimo jiné z pořadu Kluci v akci, Vám připraví ty nejlepší světové Velikonoční pokrmy a ještě mnohem více. Večer zahájíme 19:00 welcome drinkem, k jídlu Vám zahraje a zazpívá známá zpěvačka, moderátorka a herečka Olga Lounová. V průběhu večera se můžete těšit na kuchařskou show a samozřejmě, díky štědrým sponzorům akce, populární tombolu o mimořádně hodnotné ceny, jak u nás bývá zvykem.

Rezervace stolu a koupě vstupenky je nutná. Rezervaci Vám rád zajistí náš restaurant manažer Lukáš Slota na e-mailu l.slota@nh-hotels.com nebo na tel. čísle 585 575 861. Cena vstupenky je 990,- Kč

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.