Dovolte nám pozvat Vás na naši další již tradiční prezentační a degustační výstavu moravských vín.

Srdečně Vás zveme 21.4. 2017 od 15:00 do 21:00 v hotelu NH Collection Olomouc Congress na již sedmý ročník prezentační a degustační výstavy moravských vín.

Za cenu 450,- Kč za osobu získáte možnost prochutnat až 170 vzorků vín za osobní účasti a odborného výkladu níže uvedených vinařů s doprovodem originální cimbálové muziky. V ceně je také katalog vystavovaných vín, těšit se můžete na večeři a degustaci čokolády.

Zvou Vás vinařství: Filip Mlýnek Petr Skoupil, Hrdina a dcera, Hrabal Arte Vini, Radocha, Springer, Kadrnka, VINO HORT, SONBERK, Mikrosvín Mikulov, Šlechtitelská stanice Velké Pavlovice, Petratur, Michlovský, Jedlička, Fabig, Proqin, Jakubík, MAKRO

Těší se na Vás Tým hotelu NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS.

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.